diecézní soutěž pro děti D 25, další informace na www.bip.cz

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Kategorie: Všechny články
Datum zveřejnění

 

 

Soutěž D25

Diecéze není jen tak něco někde. Je to svět, kde žiješ a kde žijí tví kamarádi, různé osobnosti a odehrává se zde hodně důležitých věcí. Zapoj se do soutěže D25 a nalezni diecézní poklad. Startujeme 31. května 2018.

Teď nastal čas, abys spolu s námi odemkl někdy zapomínaná místa. Jak to udělat? Najdi si tato místa v přiložené mapě, dojeď tam, objev kód, přečti jej a správnou odpověď zašli na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Musíš objet aspoň 3 místa, pokud chceš dostat přístupový kód k odemčení zasloužené odměny. Tu bude možné vyzvednout 15. září mezi 11.30 – 14.00 v klášteře Teplá.

Co potřebuješ k přečtení kódu? - Chytrý telefon s nainstalovanou appkou na čtení QR kódů.

Startujeme 31. května 2018 v 12.00, odemykat můžeš až do 15. září 2018.

 

Soutěž je určena pro děti a mládež ve věku 5 - 15 let, organizuje ji pastorační oddělení plzeňského biskupství.

 

 

Copyright Lukáš Štěpka - | Powered by etoro review.