Stalo se

Setkání s Mikulášem 3.12.2017

V neděli 3.12.2017 přišel do kostela Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli Mikuláš. Děti pro něj nacvičily s paní katechetkou M. Gernerovou divadlo O čtvrtém králi. Mikuláš byl velmi spokojen a dovolil svým andělům předat všem přítomným dětem nadílku. Fotografie si můžete prohlédnout ve farní webové fotogalerii.

farní autobusový výlet 28.10.2017 do Královic a Mariánské Týnice

Program:

· Odjezd z Nové Role v 08.00

· Odjezd ze Staré Role v 08.15

· Odjezd z terminálu Dolní nádraží v 08.30 (autobus staví na kraji hned za Chebským mostem)

· 10.00 – 12.00 prohlídka kostela sv. Petra a Pavla v Kralovicích s místním p. farářem

· 12.00 – 14.00 možný společný oběd v restauraci hotelu Prusík (menu za 150,- Kč) nutno nahlásit počet osob předem!

· 14.00 – 16.00 Mariánská Týnice

· Návrat po 17té hodině – opět zastávka na dolním nádraží, ve Staré Roli a Nové Roli

Číst dál: farní autobusový výlet 28.10.2017 do Královic a Mariánské Týnice

Letní farní tábor srpen 2017

Ve dnech 5.-11.8.2017 se konal příměstský pobytový tábor na zahradě u Pospíšilů.
Téma letošního tábora bylo: "Cesta do pravěku". Dětí se účastnilo 26. Ve věku od 7 do 14ti let.
Děti během jedné hry získaly pas a mohly se vydat na cestu, hrály si na archeology, hledaly cenné zkameněliny, a jiné další, nejen pravěké, činnosti a hry. Za všechny své úspěchy získávaly do svých pasů trilobity, které byly vzácným platidlem v době tábora. Mohly je proměnit v nějaké dobroty či na konci vydražit za nějakou hodnotnou věc.
 Tábor byl velmi povedený, nadšené byly nejen děti, ale i my vedoucí. Děkujeme všem, kdo se jakkoli podíleli s pomocí tábora, taktéž všem, kdo dětem donesl nějakou dobrotu.   Petra Pospíšilová