Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Akce na prázdniny 2018

Akce na prázdniny 2018FESTIVAL - Třicet let festivalové atmosféry objektivem předních českých fotoreportérů 

Výstava od 29. 06. 2018 do 9. 09. 2018, Galerie umění Karlovy Vary, Goethova stezka 6

V rámci 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu proběhne v galerii výstava fotografií s názvem FESTIVAL, která představí více než stovku snímků od patnácti renomovaných českých fotografů.

2018 akce na ervenec.png

Výstava nabídne snímky, ve kterých reflektuje nejen význam této kulturní a společenské akce, ale podává i zprávu o estetice a vyjadřování v současné české dokumentární fotografii. Fotografie zahrnují část portrétní, kde budou k vidění portréty významných zahraničních i českých osobností, spojených se zdejším festivalem - např. Sharon Stone, John Travolta, John Malkowich, Renée Zellweger, Leonardo Di Caprio, Anna Geislerová, Taťána Vilhelmová, Iva Janžurová, Miloš Forman a další.  Vedle portrétů zde budou i snímky dokumentární a reportážní, které návštěvníkům odhalí zákulisí a zázemí festivalu. Divák tak bude mít díky fotografiím jedinečnou příležitost nahlédnout do jinak nepřístupných míst,  kde festival vzniká.

Vystavující autoři: Michal Čížek, David W. Černý, Zuzana Mináčová, Tomáš Novák, René Volfík, Michal Ureš, Tereza Křenová, Štěpán Hon, Martin Divíšek, Filip Singer, Radovan Šubín, Eva Kořínková, Tomáš Tesař, Milan Jaroš, Tomáš Železný

Text: http://www.galeriekvary.cz/vystavy/festival-tricet-let-festivalove-atmosfery-objektivem-prednich-ceskych-fotoreporteru

Obrázky: http://www.galeriekvary.cz/data/vystavy_2018/festival/MFF%20(1).jpg , http://www.galeriekvary.cz/data/vystavy_2018/festival/fotografovali%20MFF%20(6).jpg