Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Farní turnaj v petanque u manželů Igazových

Farní turnaj v petanque u manželů IgazovýchDatum konání:
29.5.2021

Zveme Vás dospělé i děti na další farní turnaj v petanque. Bude se konat v sobotu 29.5.2021 od 14 hodin na zahradě u manželů Igazů. Adresa je ulice V Polích 16a, Stará Role. Je to cca 10 minut pěšky od kostela, na stejném místě jako předchozí roky. Doufáme, že letos nám bude přát příznivé počasí. Vítěze turnaje čeká putovní pohár. Pokud chcete hrát turnaj, přijďte prosím včas do 14 hodin, abychom mohli  včas zaregistrovat hráče. Přijďte ale i  tehdy, pokud hrát nechcete a preferujete spíše setkání s přáteli, povídání, dobré jídlo a pití. S sebou vezměte petaquové koule (pokud je vlastníte), můžete napéci sladkosti, přinést pití.