Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Jaký byl letošní farní tábor? Ve fotogalerii jsou nové fotografie.

Jaký byl letošní farní tábor? Ve fotogalerii jsou nové fotografie.Od 4. 6. do 13. 6. proběhl jubilejní 10. ročník farního tábora u Pospíšilů. Účastnilo se ho 29 táborníků a sedm šikovných praktikantů. Letošním tématem byly živly, které si s námi po dobu celého tábora pěkně zahrávaly. Prvních pár dní byla trochu zima a déšť, potom vedro, nakonec nám i pořádně zafoukalo. Celý pobyt táborníci sbíraly body do celotáborové soutěže, na základě nich také dostaly na konci každého dne výplatu. Měna se jmenovala element a bylo pouze na nich, zda si budou něco kupovat v bufetu, nebo si uchovají elementy na závěrečnou aukci. Táborníci si zahráli spoustu her, naučili se spolupracovat v početných, ale i malých skupinách. Ve středu jsme vás přivítali v tábořišti na tradičních scénkách, které letos byly všechny opravdu povedené. V neděli si zazpívali v kostele. Ze závěrečné aukce všichni odcházeli spokojení a natěšení na večerní táborák, opekli  si klobásky buřty a šli spokojeně po vydařeném týdnu spát. 
Děkujeme vedoucím Petře, Davidovi a Blance, bez kterých by to rozhodně nešlo. Dík patří také praktikantům, kteří na táboře odmakali pěkný kus práce. Musím také zmínit laskavé rodiče, ti nám pekli výborné koláče a aktivně se zapojovali do táborových her. V neposlední řadě děkujeme všem šikovným táborníkům, kteří byli velmi samostatní, ač některým nebylo ani šest. Budeme se na vás všechny těšit zase za rok. Sára Lošťáková, praktikantka
 
IMG-20230820-WA0059.jpg
 
Další fotografie naleznete ve farní webové fotogalerii.