Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > ohlédnutí za farním táborem - autor Johy, 15 let

ohlédnutí za farním táborem - autor Johy, 15 letV pátek 3.8. byl úspěšně zakončený tábor u Pospíšilů. Začínalo se v sobotu 28.7., kdy se všech 32 účastníků sjelo na zahradu u Pospíšilů. Děti byly zasvěceny do celotáborové hry, která se letos odehrávala v duchu faraonova Egypta. Následně proběhlo rozřazení do 4 týmů, jejichž názvy byly až na výjimky odvozeny od tématu tábora – Nil, Pisek, Cihly a tým pro mládež starší patnácti let – Auťáky.

Děti na táboře zažily spoustu her s týmovým duchem, vodní olympiádu, výlet do Lokte, rafty, závody na polystyrenech, plavání. Mládež si mohla vyzkoušet lezení po skalách. Tábor si zkrátka i navzdory vytrvalému slunci všichni užili. Večer probíhalo promítání filmů s egyptskou tématikou a usínání pod hvězdami (k neuvěřitelné radosti všech přítomných komárů). Za organizaci tábora a umožnění skvělých zážitků pro bandu dětí a mládeže děkujeme manželům Pospíšilovým a Blance Peldové.