Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Ve farní webové fotogalerii jsou fotografie ze zahájení motorkářské sezony.

Ve farní webové fotogalerii jsou fotografie ze zahájení motorkářské sezony.Datum konání:
8.5.2024

motorkáři 2024.pngMotorkáři ve středu 8. května oslavili tradiční zahájení nové sezóny v Karlovarském kraji. Sraz všech motorkářů byl vmotorkáři farní mládež.png 10 hodin na parkovišti u hypermarketu Globus. Následoval hromadný přesun na motomši do Staré Role. Další zastávkou byla Březová u Sokolova, kde se jezdci sešli u městské hřbitovní kaple. Zde měli příležitost k uctění památky těch, kteří už nejsou mezi námi. Po ceremonii se následovala společná vyjížďka, která byla naplánována na tradiční trasu do Chebska.

Další info lze získat na 

https://vary.rozhlas.cz/v-karlovarskem-kraji-motorkari-tradicne-zahaji-novou-sezonu-9229828