Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Za účelem soukromé modlitby bude kostel otevřený každou neděli od 16 do 17,30 hodin.

Za účelem soukromé modlitby bude kostel otevřený každou neděli od 16 do 17,30 hodin.Za účelem soukromé modlitby bude kostel Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli zpřístupněn každou neděli od 16.00 do 17.30 hodin.

Farář nabízí možnost neveřejného slavení eucharistie v domácím prostředí rodin nebo v malých skupinách. Můžeme tak navázat na starobylou tradici prvních křesťanů, kteří se scházeli ke slavení bohoslužeb právě ve svých domovech.

Pokud byste potřebovali cokoli, co vám nemůže zajistit nejbližší rodina (např. zajít nakoupit, sehnat léky, navštívit se svatým přijímáním, slavit svátost smíření, přijmout pomazání nemocných, společně se modlit nebo prohovořit Vaši situaci), zavolejte či napište faráři Vladimíru Müllerovi (tel. 732 662 779, e-mail vladmu@tiscali.cz) anebo kontaktujte pana Vladimíra Melichara (tel. 606 405 384, e-mail VMelichar@seznam.cz).

Bože, prosíme tě, pomoz nám,

abychom dokázali uvidět to dobré,

pro budoucnost smysluplné a nosné,

i když nás současná situace tíží, bolí

a v mnohých z nás probouzí strach.

Amen.