Úvod > O farnosti > Aktuality > Farnost Ostrov nad Ohří zve do starorolského kostela na další Večer chvál.

Farnost Ostrov nad Ohří zve do starorolského kostela na další Večer chvál.

9.3.2019

Převzato z facebooku ostrovské farnosti https://www.facebook.com/events/843898439295789/
Večery chvál organizujeme jednou měsíčně, vždy v první pondělí v měsíci v 19 hodin. Místo střídáme v návaznosti na možnost zapojit co nejvíce lidí ve Varech a v blízkém okolí do společné modlitby.
Tentokrát jsme pozvali kapelu z Brna LightHouse. Kapela se soustředí na podporu modlitby formou písní a chvál a napomáhá tak k šíření evangelia. Vzhledem k jejich programu se tentokrát VEČER CHVÁL uskuteční výjimečně v sobotu 9. 3. 2019. Místo "kostel Nanebevstoupení Páně Stará Role" jsme na základě stále chladného počasí nevybrali náhodou.
Součástí večera chvál bude katecheze k postní době a k přípravě na velikonoce (Tajemství kříže), možnost osobní modlitby za problémy a kříže vašeho života, svátost smíření.

večery chvál.png