Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Biskup, hejtman a primátorka zahájili Tříkrálovou sbírku v Karlových Varech

Biskup, hejtman a primátorka zahájili Tříkrálovou sbírku v Karlových Varechtříkrálová sbírka zahájení foto.pngBiskup plzeňský Tomáš Holub zahájil ve středu 3. ledna Tříkrálovou sbírku v Karlových Varech s primátorkou Andreou Pfeffer Ferklovou a hejtmanem Karlovarského kraje Petrem Kulhánkem. Tříkrálový průvod směřoval z magistrátu k hlavní poště. Po proslovech s přáními dobrého výtěžku požehnal koledníkům emeritní biskup plzeňský a současný prezident Diecézní charity Plzeň František Radkovský.Tříkrálová družina Kraje + Města + Biskupství posléze vyrazila na koledu po krajské metropoli. Navštívila seniory v domě s pečovatelskou službou ve Východní ulici, Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje a Krajský úřad Karlovarského kraje.
Fotografie lze nalézt na https://www.bip.cz/trikralovasbirka_kv
Převzato z www.bip.cz
Fotografie: Petr Šimek, Diecézní charita Plzeň