Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 16. listopadu 2018
Pozvánka na přednášku Mgr. Gondáše „Aktuální proměny evropské apirituality".
Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás srdečně zve na přednášku teologa a pedagoga Mgr. Jáchyma Gondáše „Aktuální proměny evropské spirituality". Přednáška se bude konat v pátek 16.11.2018 od 19.00 hodin na faře v Rybářích.
Datum konání: 1. prosince 2018
Pozvánka na duchovní obnovu se sestrou Angelikou.
V sobotu 1.12. Vás zveme od 9 hodin do  kostela Nanebevstoupení Páně na duchovní obnovu, kterou povede  sestra Angelika. Rekolekce bude zakončená mší svatou.
Datum konání:
Chystané akce na dobu adventu a Vánoc:
V sobotu 1.12. Vás zveme na duchovní obnovu vedenou sestrou Angelikou. Obnova se koná v kostele Nanebevstoupení Páně od 9 hodin, zakončena je mší svatou. V sobotu 1.12. v 18 hodin můžete přijít na koncert, veřejnou generální Dad kvintetu. Během adventu budou každou neděli připraveny pro návštěvníky mše adventní trhy. Schola pro Vás připravila již třetí rok za sebou adventní roráty, v úterky 4.12. a 18.12. od 6,30 hodin ráno.
Datum konání: 19. října 2018
Přednáška Křesťanské akademie Turínské plátno, přednáší Mons. František Radkovský
Křesťanská akademie Karlovy VaryvVás srdečně zve na přednášku Turínské plátno - němý, ale výmluvný svědek Kristovy smrti a zmrtvýchvstání, kterou přednese emeritní plzeňský biskup Mons. František Radkovský. Přednáška se koná v pátek 19.10.2018 od 19.00 hodin na faře v Rybářích.
Datum konání: 22. září 2018
Pozvánka na farní autobusový výlet do Loun
Zveme Vás a Vaše blízké na farní výlet do Loun.
Datum konání: 17. září 2018
Pozvánka na přednášku Mgr. Karla Hrdličky
"Vývoj Státu Izrael od šedesátých let do současnosti"
Datum konání: 30. září 2018 6. října 2018
Diecézní modlitební štafeta září-listopad 2018
30. září-6. října K. Vary-Stará Role Prosíme, aby z našeho města mladí lidé natrvalo neodcházeli, ale naopak zde zůstávali a nacházeli důstojný život pro sebe i své budoucí rodiny. Nechť máme i my všichni dostatek sil, vůle, kreativity a odhodlání, abychom jim společně důstojné podmínky pro život připravovali a zároveň se stávali Tvými zdravě sebevědomými učednicemi a učedníky, kteří se ve své různosti vzájemně respektují a doplňují.
Datum konání: 29. září 2018
Diecézní den seniorů
Zveme Vás na diecézní den seniorů. Program začíná v 29.9. v 9 hodin v kostele svatého Jana Nepomuckého na Chodském náměstí v Plzni mší svatou. Celodenní program bude zakončen koncertem skupiny Trio Kaphe v Meditační zahradě.
Datum konání: 31. května 2018 15. září 2018
diecézní soutěž pro děti D 25
další informace na www.bip.cz
Datum konání: 3. února 2018
Datum konání: 18. května 2018
Přednáška Václava Němce, PhD.
na faře v Rybářích v rámci křesťanské akademie na téma Bůh a bytí podle Tomáše Akvinského