Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 15. října 2022 -
Pozvánka na autobusový farní výlet do Valče a do Chyše
Zveme Vás a Vaše blízké na výlet do Valče a do Chyše. Autobus bude odjíždět v 8 hodin od kostela v Nové Roli, v 8,15 hodin od kostela ve Staré Roli a v 8,30 hodin od Dolního nádraží v Karlových Varech. Nejprve navštívíme zámek Valeč a jeho lapidárium s krásně osvětlenými a ozvučenými sochami Matyáše Brauna. V Chyši si prohlédneme zámek a chyšské kostely. Poobědváme v zámeckém pivovaru, kde kromě jídla vaří i výborné pivo.
Datum konání: 25. září 2022 -
Pozvání do nově vznikajícího klubu pro maminky s dětmi - klub Ratolest
Zveme všechny maminky s malými dětmi na setkávání do nově vznikajícího klubu Ratolest. První schůzka bude v neděli 25. září v 16,30 hodin na faře v Rybářích. Na programu je zpívání s kytarou, hraní a tvoření. Akce je určená dětem, rodičům a kamarádům. Druhé setkání bude v říjnu a bude to drakiáda ze základnou na starorolské faře. Bližší informace u Terezy, tel. 608 103 471.
Datum konání: 14. září 2022 -
Výzva k tiché adoraci za mír na Ukrajině
Bratři a sestry, Rada evropských biskupských konferencí (CCEE) vyzývá všechny biskupské konference v Evropě, aby se přidaly k tiché adoraci za mír na Ukrajině a učinily tak gesto solidarity s touto těžce zkoušenou zemí. Na celém kontinentu se má konat adorace na svátek Povýšení svatého Kříže, 14. září 2022.