Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 4. února 2022 - 5. února 2022
Pozvánka na přednášku V. Umlaufa "Techniky manipulace myšlení skrze masová média"
Zveme Vás na páteční přednášku Křesťanské akademie a následnou sobotní diskuzi na téma Techniky manipulace myšlení skrze masová média. Oboje přednáší a vede filosof, publicista, teolog, katolický kněz, člen jezuitského řádu Václav Umlauf. Přednáška se koná v pátek 4. 2. 2022 v 19.00 hodin na faře v Rybářích. V sobotu 5. 2. 2022 od 10.00 hodin na faře vedle kostela Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli pokračujeme u kulatého stolu otevřenou diskuzí na toto téma.
Datum konání: -
Rorátní mše při svíčkách
Pouze v adventním času máte možnost zažít atmosféru ranních rorátních mší v setmělém kostele osvětleném pouze svíčkami. Zkuste začít svůj den rorátními zpěvy. Letos se rorátní mše konají v úterky 30. 11. a 14. 12. od 6,30 hodin.
Datum konání: -
Adventní koncerty ve starorolském kostele
V době adventního času si Vás dovolujeme pozvat na sérii adventních koncertů: