Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: -
Připravované akce v kostele Nanebevstoupení Páně v předvánočním a vánočním období:
V sobotu 23.listopadu od 9 hodin proběhne duchovní obnova na téma „Duch svatý v životě mém a v životě farnosti“, obnovu povede Mons. Michal Slavík.
Datum konání: 23. listopadu 2019 -
Podzimní farní duchovní obnova na téma Duch svatý v mém životě a v životě farnosti:
Římskokatolická farnost Karlovy Vary Stará Role a Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás zvou v sobotu 23. 11. 2019 od 9.00 hodin do kostela Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli na duchovní obnovu na téma Duch svatý v mém životě a v životě farnosti. Obnovu povede Mons. ThDr. Michael Slavík, biskupský vikář pro pastoraci v pražské arcidiecézi, děkan Metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze a člen společnosti pro církevní právo.
Datum konání: 21. září 2019 -
Farní autobusový výlet do Kadaně a na hrad Hasištejn
V sobotu 21.9. se uskuteční farní autobusový jednodenní výlet. Navštívíme klášter v Kadani, kde máme slíbenou komentovanou prohlídku. Poté bude rozchod v centru Kadaně, neboť zde bude právě probíhat akce Svatováclavské vinobraní. Bližší informace o vinobraní můžete nalézt zde. Před polednem přejedeme na oběd. Po obědě navštívíme zříceninu hradu Hasištejn. Cena výletu je 200 Kč za dospělého, 150 Kč za dítě. V ceně není strava. Výlet je vhodný i pro starší osoby, autobusem se dá dojet až k hradu.