Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 29. května 2021 -
Farní turnaj v petanque u manželů Igazových
Zveme Vás dospělé i děti na další farní turnaj v petanque. Bude se konat v sobotu 29.5.2021 od 14 hodin na zahradě u manželů Igazů. Adresa je ulice V Polích 16a, Stará Role. Je to cca 10 minut pěšky od kostela, na stejném místě jako předchozí roky. Doufáme, že letos nám bude přát příznivé počasí.
Datum konání: -
Termíny nedělních mší doprovázených dětskou kapelou s kytarou
Po uvolnění opatření proti šíření pandemie byly zrušeny večerní nedělní mše, které byly od podzimu až dosud doprovázeny dětskou kapelou Petra A.. Kytarové hraní při mši mnohým vyhovuje pro svou specifickou uvolněnější atmosféru. Další mše doprovázené dětskou kapelou jsou plánované na neděle 23.5., 6.6., 20.6., 15.8.2021. Seznamy hraných písní mohou návštěvníci a členové dětské kapely vždy nalézt na google dokumentu, odkaz viz další text.
Datum konání: 28. května 2021 -
Noc kostelů v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli
Náš kostel se i letos připojil k více než tisícovce kostelů a modliteben v celé ČR, které si pro Vás připravili 28.5.2021 nevšední program. Informace o akci lze nalézt na www.nockostelu.cz nebo na videospotu https://www.youtube.com/watch?v=JSq8XHF3HI8. S programem v našem kostele se můžete seznámit na plakátu umístěném níže.