Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 4. května 2019 -
Pozvánka na koncert skupiny Silbegrim Hádala se duše s tělem, sobota 4.5., 17 hodin.
V sobotu 4.5. Vás zveme od 17 hodin na koncert hudební skupiny Silbegrim Hádala se duše s tělem. Můžete se těšit na středověké, renesanční a lidové písně, balady z Čech i evropských zemí.
Datum konání: 17. března 2019 -
pozvánka na koncert Stabat Mater, Collegium Musicum Staňkov
Zveme Vás v neděli 17.3. od 17 hodin na koncert Stabat Mater od G. B. Pergolesiho, v podání skupiny Collegium Musicum Staňkov.
Datum konání: 17. března 2019 -
Misijní mše
Srdečně vás zveme na misijní mši, kde bude možné zakoupit výrobky dětí a dospělých z misijního vyrábění (svíčky, tašky, jarní věnečky…). Výtěžek z prodeje poputuje prostřednictvím Papežského misijního díla na potřeby dětí žijících v bídě. Kdy : 17.3. 2019, 9 hodin Kde: Kostel Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli