Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: -
Děti pomáhají dětem - Misijní vyrábění
V neděli 1. března zveme všechny děti na faru ve Staré Roli na Misijní vyrábění. Přijďte nám pomoci. Výrobky si budete moci zakoupit na Misijním trhu. Termín trhu bude ještě upřesněn. Finanční výtěžek bude věnován na Papežské misijní dílo. Bližší informace o projektech Papežského misijního díla lze získat na https://www.missio.cz/ .
Datum konání: 3. dubna 2020 - 4. dubna 2020
Diecézní setkání mládeže letos v Karlových Varech!
Letošní diecézní setkání mládeže nese název „Log in!“. Je určeno mládeži od 14 do 30 let. Hlavním dějištěm bude kostel Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli. Ubytování a strava je zajištěna v budově SOŠ (Závodu míru 339/144). Programem bude katecheze pana biskupa , mše sv., diskusní skupinky, workshopy , kavárna, kulturní akce, modlitba.
Datum konání: 6. března 2020 - 7. března 2020
Farní duchovní obnova a přednáška Křesťanské akademie - manželé Noble
Římskokatolická farnost Stará Role a Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás zvou na následující akce: V pátek 6. 3. 2020 v 19.00 hodin na faře v Rybářích přednáška dr. Tima Noble: Jak může modlitba zahrnout celý život, meditace s filmem Ostrov (Pavel Lungin, 2006) a praxe Ježíšovy modlitby. V sobotu 7. 3. 2020 od 9.00 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli duchovní obnova s doc. Ivanou Noble Modlitba a duchovní pokrok v tradici křesťanského Východu.