Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 4. března 2023 -
Duchovní obnova s farářkou husitské církve prof. Ivanou Noble
Římskokatolická farnost Karlovy Vary – Stará Role a Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás zvou na duchovní obnovu s tématem obrácení: "Co to znamená dělat věci obráceně". Akce se koná v sobotu 4. 3. 2023 od 9 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli. Duchovní obnovu povede farářka Církve československé husitské, teoložka, malířka a básnířka prof. Ivana Noble, PhD.
Datum konání: 4. března 2023 -
Datum konání: 17. prosince 2022 -
Vánoční koncert kantorské skupiny Silbegrim
Zveme Vás na koncert kantorské skupiny Silbegrim Vánoce v Evropě, Putování za zvyky času adventního a vánočního. České i evropské písně a koledy provedou vokály a rozličné inštrumenty. Hana Silovská, Ondřej Bednář, Helena Grimmerová, Jitka Fajkusová, Kateřina Dvouletá a Ondřej Bednář jr.. Koncert se koná v sobotu 17. prosince od 17 hodin v kostele Nanebevstoupení Páně.