Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 21. září 2019 -
Farní autobusový výlet do Kadaně a na hrad Hasištejn
V sobotu 21.9. se uskuteční farní autobusový jednodenní výlet. Navštívíme klášter v Kadani, kde máme slíbenou komentovanou prohlídku. Poté bude rozchod v centru Kadaně, neboť zde bude právě probíhat akce Svatováclavské vinobraní. Bližší informace o vinobraní můžete nalézt zde. Před polednem přejedeme na oběd. Po obědě navštívíme zříceninu hradu Hasištejn. Cena výletu je 200 Kč za dospělého, 150 Kč za dítě. V ceně není strava. Výlet je vhodný i pro starší osoby, autobusem se dá dojet až k hradu.
Datum konání: 24. května 2019 -
Pozvánka na Noc kostelů, 24.5.2019
V pátek 24.5.2019 bude pro Vás v Karlových Varech otevřeno 5 kostelů a modliteben - kostel Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli, kostel Povýšení svatého Kříže v Rybářích, kostel sv. Anny v Sedleci, kostel sv. Petra a Pavla Církve husitské a modlitebna sboru Církve bratrské. Přijďte okusit jedinečnou atmoféru. Je pro Vás připraven bohatý program. Bližší informace na www.nockostelu.cz.
Datum konání: -
Návštěva protidrogového vlaku
V pátek 3.5.2019 půjdou děti místo hodiny náboženství navštívit protidrogový vlak. Akce je určena pro děti od 6. třídy a starší. Děti  se dostaví pokud možno v 16.15 hod. na horní nádraží (pozor, změna!) v Karlových Varech. Kdo přijde na faru v 16.00 hod., bude odvezen autem. Zajímavý program trvá asi hodinu a čtvrt. Kdo pak bude potřebovat, odvezeme ho domů. Bližší informace o protidrogovém vlaku lze nalézt na www.revolutiontrain.cz .