Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 24. května 2019 -
Pozvánka na Noc kostelů, 24.5.2019
V pátek 24.5.2019 bude pro Vás v Karlových Varech otevřeno 5 kostelů a modliteben - kostel Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli, kostel Povýšení svatého Kříže v Rybářích, kostel sv. Anny v Sedleci, kostel sv. Petra a Pavla Církve husitské a modlitebna sboru Církve bratrské. Přijďte okusit jedinečnou atmoféru. Je pro Vás připraven bohatý program. Bližší informace na www.nockostelu.cz.
Datum konání: -
Návštěva protidrogového vlaku
V pátek 3.5.2019 půjdou děti místo hodiny náboženství navštívit protidrogový vlak. Akce je určena pro děti od 6. třídy a starší. Děti  se dostaví pokud možno v 16.15 hod. na horní nádraží (pozor, změna!) v Karlových Varech. Kdo přijde na faru v 16.00 hod., bude odvezen autem. Zajímavý program trvá asi hodinu a čtvrt. Kdo pak bude potřebovat, odvezeme ho domů. Bližší informace o protidrogovém vlaku lze nalézt na www.revolutiontrain.cz .
Datum konání: -
Pálení čarodějnic 30.4. a pěší výlet do Nové Role 1.5.
V úterý 30. 4. 2019 zveme od 18 hodin Vás a Vaše děti na farní zahradu na pálení čarodějnic. Budou zajištěné párky k pečení, pití. S sebou možno přinést něco k občerstvení. Původně plánované přespání ve stanech na farní zahradě se ruší pro nepřízeň počasí. Druhý den 1.5.2019 po skončení mše bude výlet pro děti do Nové Role. Tam půjdeme pěšky okolo biofarmy Kozodoj, zpátky domů se svezeme vlakem.