Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 20. června 2020 -
Turnaj v petanque na zahradě u Igazů
Vzhledem k omezením při coronavirové pandemii se letos nemohl konat na Velikonoční pondělí tradiční turnaj v petanque. Ale nebojte, o petanque přeci jen nepřijdeme. Turnaj v petanque se bude konat v sobotu 20. června od 14 hodin, na tradičním místě na zahradě u Igazů (dříve Pospíšilů). S sebou občerstvení dle vlastní spotřeby. Bude připraven i paralelní program pro menší děti.
Datum konání: 7. června 2020 -
Biřmování a křest dospělých katechumenů
Dne 7. června bude  v našem kostele Nanebevstoupení Páně pan biskup Tomáš Holub udílet svátost křtu katechumenům a svátost biřmování jejím čekatelům.
Datum konání: -
Letošní Noc kostelů
Noc kostelů se uskuteční v pátek 12. června 2020. Dle aktuálního plánu uvolňování omezení souvisejících s epidemií koronaviru bude možné přivítat příznivce Noci kostelů v mezích aktuálních opatření. Těšíme se na Vás v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli. Kromě prohlídky míst, kam se nelze za běžného provozu dostat, je pro Vás připraven stejně jako v předchozích letech bohatý program.