Úvod > O farnosti > Připravujeme

Připravujeme

Datum konání: 19. září 2020 -
Farní jednodenní zájezd do Jiřetína a okolí
Zveme Vás na farní jednodenní zájezd autobusem do Jiřetína a okolí. Proč letos pojedeme zrovna do Jiřetína? V Jiřetíně měl nedávno svůj absolventský koncert po absolvování studia konzervatoře náš varhaník M. Matuška. Na koncertu zpívala i naše schola. Většina z přítomných byla v Jiřetíně poprvé a všichni byli překvapeni krásou obce, kostela, kontrastem genia loci starobylých budov a bezprostředního okolí zdevastovaného důlní těžbou.
Datum konání: -
Příměstský farní tábor u Pospíšilů
Letos se bude první týden v srpnu opět konat farní tábor pro děti u Pospíšilů. Na táboře lze přespávat ve stanech nebo každé ráno docházet. Pro děti je opět připraven bohatý program a celotáborová hra. Přihlášky podávejte paní Petře Pospíšilové.
Datum konání: -
Program Noci kostelů ve Staré Roli
18-18,30 hodin: smyčcové kvarteto hráčů KSO pod vedením Tatiany Skalkové, 18,30 - 18,45 hodin: Rozdělání kadidla, 19 - 19,30 hodin: Jindřich Tolar - hudební okénko, 20 - 20,30 hodin: Chvilka klasické hudby: Martin Matuška – varhany, 21 - 21,30 hodin: schola - liturgický rok, 22 - 22,30 hodin: zpěvy z TAIZE.