Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Klub Ratolest

Klub Ratolest

Datum konání: 2. dubna 2023 -
Do dnešní Zajíčkovy dílny pro děti dorazilo 17 dětí se svým doprovodem.
Prohlédněte si fotky z dnešního velikonočního vyrábění dětského klubu Ratolest. Klub Ratolest rád přivítá další členy.
Datum konání: 2. dubna 2023 -
Zajíčkova dílna pro děti - pozvánka klubu Ratolest
Klub Ratolest Vás zve na Zajíčkovu dílnu pro děti. V plánu je velikonoční tvoření a hraní, pletení pomlázky. Akce se koná na Květnou neděli 2. dubna od 15 hodin na starorolské faře. S sebou si můžete přinést vyfouknutá vajíčka, starou jednobarevnou ponožku a hrnek rýže, různé provázky a mašličky.
Datum konání: 18. února 2023 -
Dětské masopustní odpoledne
Klub Ratolest zve Vás a Vaše děti v sobotu 18. února na faru v Rybářích na dětské masopustní odpoledne s karnevalem. Jsou připravené soutěže, dětská diskotéka, malé loutkové představení.
Datum konání: 11. prosince 2022 -
Vánoční vyrábění a společný guláš klubu Ratolest
Klub Ratolest se sešel tuto sobotu na rybářské faře. Maminky a děti ušily krásné vánoční ozdoby. Tatínkové společnými silami uvařili bramborový guláš. Fotografie z akce jsou níže.
Datum konání: 10. prosince 2022 -
Pozvánka klubu Ratolest na tvoření vánočních ozdob
Klub Ratolest zve 10. prosince od 9,30 hodin na faru v Rybářích na tvoření vánočních ozdob. Materiál na ozdoby zajištěn. Zatímco maminky s dětmi budou tvořit, tátové budou společnými silami v přilehlé kuchyňce vařit bramborový guláš pro společný oběd. S sebou: ostré nůžky na stříhání látky, každá rodina si přinese potraviny do guláše pro vlastí spotřebu: uzeninu, brambory, chléb, cibuli. Společný oběd bude kolem 12 hodin.
Datum konání: 23. října 2022 -
pozvánka klubu maminek Ratolest na podzimní vyrábění z darů přírody
Klub Ratolest zve maminky s dětmi na podzimní vyrábění z darů přírody. Sejdeme se v neděli 23. 11. 2022 od 16 hodin na faře v Rybářích. S sebou si můžete přinést čerstvé různobarevné listí, vylisované listy, kaštany, žaludy, bukvice, šišky, ev. tavnou pistolku, pokud ji máte doma.
Datum konání: 9. října 2022 -
Pozvánka maminek z klubu Ratolest na společné pouštění draků
V neděli 9. října se sejdeme ve 14,30 hodin na faře ve Staré Roli. Odtud v 15 hodin společně odejdeme na nedaleký kopec Šibeničák. Vezměte s sebou draky, rodiče a kamarády.
Datum konání: 25. září 2022 -
Pozvání do nově vznikajícího klubu pro maminky s dětmi - klub Ratolest
Zveme všechny maminky s malými dětmi na setkávání do nově vznikajícího klubu Ratolest. První schůzka bude v neděli 25. září v 16,30 hodin na faře v Rybářích. Na programu je zpívání s kytarou, hraní a tvoření. Akce je určená dětem, rodičům a kamarádům. Druhé setkání bude v říjnu a bude to drakiáda ze základnou na starorolské faře. Bližší informace u Terezy, tel. 608 103 471.