Úvod > Křesťanská akademie

Křesťanská akademie

Datum konání: 23. listopadu 2019 -
Podzimní farní duchovní obnova na téma Duch svatý v mém životě a v životě farnosti:
Římskokatolická farnost Karlovy Vary Stará Role a Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás zvou v sobotu 23. 11. 2019 od 9.00 hodin do kostela Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli na duchovní obnovu na téma Duch svatý v mém životě a v životě farnosti. Obnovu povede Mons. ThDr. Michael Slavík, biskupský vikář pro pastoraci v pražské arcidiecézi, děkan Metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze a člen společnosti pro církevní právo.
Datum konání: 30. října 2019 -
pozvánka na přednášku Křesťanské akademie - Mons. V. Malý "30. výročí sametové revoluce"
Křesťanská akademie Karlovy Vary a klub Paderewski Vás ve středu 30.10.2019 od 18 hodin zve do divadla Husovka na přednášku na téma 30. výročí sametové revoluce. Přednášet bude Mons. Václav Malý, římskokatolický duchovní a pomocný biskup pražský, signatář a mluvčí Charty 77, vězeň totalitního režimu Po přednášce bude následovat beseda!
Datum konání: 11. září 2019 -
Pozvánka na zářijovou přednášku KA - Mgr. Karel Hrdlička - "Židovská mystika"
Křesťanská akademie Karlovy Vary ve spolupráci s klubem Paderewski Vás zve ve středu 11.9.2019 od 17,30 hodin na přednášku Mgr. Karla Hrdličky "Židovská mystika". Přednáška se koná v divadle Husovka.
Datum konání: 19. října 2018 -
Přednáška Křesťanské akademie Turínské plátno, přednáší Mons. František Radkovský
Křesťanská akademie Karlovy VaryvVás srdečně zve na přednášku Turínské plátno - němý, ale výmluvný svědek Kristovy smrti a zmrtvýchvstání, kterou přednese emeritní plzeňský biskup Mons. František Radkovský. Přednáška se koná v pátek 19.10.2018 od 19.00 hodin na faře v Rybářích.
Datum konání: 11. září 2018 -
Pozvánka Křesťanské akademie na přednášku Mgr. Karla Hrdličky
Křesťanská akademie Karlovy Vary Vás  zve v pondělí 17.9.2018 v 18.00 hodin do divadla Husovka na třetí díl úspěšné přednášky  Mgr. Karla Hrdličky "Vývoj Státu Izrael od šedesátých let do současnosti", kterou přednese pedagog, cestovatel a odborník na dějiny i současnost Státu Izrael.
Datum konání: 4. dubna 2018 -
pozvánka na přednášku Mgr. Karla Hrdličky
"Stát Izrael - kořeny, vznik a vývoj do současnosti"
Datum konání: 16. března 2018 -