Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Farní letní dětský tábor

Farní letní dětský táborV termínu od 1.8. do 7.8. proběhl (opět) tábor u Pospíšilových. Účastnilo se ho 29 dětí a 4 mladiství. Vedoucí jsme opět byli tři: Já (Petra Pospíšilová), David Pospíšil a Blanka Peldová. Tábor byl velmi pohodový, bez komplikací. S Robinem Hoodem jsme putovali starou Anglií.  Navštěvovali jsme stará Anglická města, obchodovali. Děti během tábora - za hry, službu aj. získávaly dopravní prostředky, pomocí nichž putovali po mapě, za putování získávali peníze, které v průběhu tábora mohly utratit v táborovém bufetu, nebo na konci směnit za nějakou materiální odměnu. Vzhledem k počasí, které bylo vyvážené, teplo - zima, sluníčko - déšť... jsme mohly uskutečnit, vše co jsme plánovali. Hrát hry v řece, na louce, v lese. Děti i my hodnotíme tábor jako velmi povedený a hezký. Všem kdo se na něm jakkoli podíleli moc děkujeme a těšíme se zase za rok.

Petra Pospíšilová