Úvod > O farnosti > Aktuality > LIVE s biskupem #1

LIVE s biskupem #1

19.9.2022

V pondělí 19. září od 20 hodin proběhne první živé vysílání pořadu “LIVE s biskupem”, v němž bude otec biskup hovořit o životě a otázkách plzeňské diecéze. Otec biskup Tomáš vás všechny zve ke sledování i aktivnímu zapojení. Předem, na e-mail live@bip.cz, nebo přímo během přenosu, mu můžete položit otázky, na které otec biskup následně odpoví. Odkaz ke sledování najdete na webu biskupství www.bip.cz.

Na první část pořadu najdete na odkazu LIVE s biskupem #1 - Diecéze plzeňská (bip.cz).

Pravidla:

• Otázky můžete psát na e-mail live@bip.cz nebo do chatu během živého vysílání na YouTube.
  • První část streamu je vyhrazena pro témata otce biskupa, na tuto část naváží odpovědi na vaše otázky.
  • Vulgární příspěvky budou mazány. Při opakovaném porušení tohoto pravidla může být uživatel zablokován. Chceme vytvořit bezpečný a vlídný prostor pro otázky a odpovědi.
  • Stream se týká primárně otázek života v plzeňské diecézi. Tyto dotazy budou preferovány před ostatními.
  • Délka vysílání závisí na množství dotazů, předpokládáme kolem 45 minut.
  • Biskup Tomáš Holub si vyhrazuje právo nevyjadřovat se ke konkrétním osobám.
  • Vyhrazujeme si také právo na vlastní výběr otázek.
  • Otázky předává během živého vysílání biskupu Tomášovi jeho asistent.