Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Ministrantky, ministranti a členové kostelní kapely na lasergame

Ministrantky, ministranti a členové kostelní kapely na lasergameDatum konání:
3.1.2023

I v letošním roce věnoval pan farář ministrantkám, ministrantům a členům kostelní kapely k Vánocům poukázky na lasergame. Ve společný zážitek se tento dárek proměnil 2. 1. 2023, když se hry společně s 20 dětmi a mládežníky k jejich spokojenosti zúčastnil i pan farář. Nejmladšími účastnicemi se staly Amálka Kružliaková (Ježeček) s Bětkou Magliovou (Karabou), nejsilnější zastoupení měli tradičně sourozenci Šustrovi. Nejvyššího skóre dosáhla v prvním kole Justýnka Pavelcová (Justi) a v druhém Tonda Kružliak coby MilujuOhajo. 

laser game.jpglaser game 2.jpglaser game 3.jpglaser  game 5.jpg

laser game 7.jpglaser game 9.jpglaser game 10.jpglaser game 11.jpg

¨laser game 12.jpg