Úvod > O farnosti > Aktuality > Připravované akce v kostele Nanebevstoupení Páně v předvánočním a vánočním období:

V sobotu 23.listopadu od 9 hodin proběhne duchovní obnova na téma „Duch svatý v životě mém a v životě farnosti“, obnovu povede Mons. Michal Slavík.

V sobotu 23. listopadu se koná sbírka Potravinová banka, v Kauflandu a na dalších místech; Farní Charita Karlovy Vary hledá dobrovolníky, kteří by pomohli s organizací.

V sobotu 30. listopadu  v 17   hodin koncert DAD kvintetu.

V úterý 3. prosince  v 6,30 hodin ráno bude rorátní mše svatá.

V úterý 3. prosince od 17 hodin se koná vánoční úklid a zdobení kostela, stavění vánočních stromů.

V pátek 6. prosince v 16,30 hodin bude divadelní představení dětí ze skupiny paní katechetky M. Gernerové "4. král".

V úterý 10. prosince  od 17 hodin koncert Karlovarského dívčího sboru při Pedagogické škole.

V úterý 17. prosince  v 6,30 hodin ráno bude rorátní mše svatá.

V sobotu  14. prosince v 17 hodin  koncert skupiny Silbegrim.

V úterý 17. prosince  od 17 hodin vánoční koncert Prvního českého gymnázia.

Ve čtvrtek 19. prosince vánoční koncert ZŠ Truhlářská SR ve spolupráci se ZUŠ Šmeralova – koncert od  9 hodin pro 1. stupeň a  od 10,30 hodin pro 2. stupeň.

V pátek 20. prosince od 18 hodin vánoční skautský koncert.

V neděle 22. prosince od 16 hodin varhanní koncert.

V neděle 5. ledna Česká mše vánoční od J. Jakuba Ryby, od 9 hodin,  při mši.