Úvod > O farnosti > Aktuality > Ve farní webové fotogalerii jsou fotografie z farního hudebního odpoledne u Pospíšilů

23.6.2024

Přišlo okolo 120 lidí. Počasí nám přálo a akce se velice zdařila
Hudební produkce pod širým nebe byla vysoké kvality a měla široký záběr žánrů. Vystupovaly skupiny Bluesouls, Tichá Kapela a skupina kolem pana faráře V. Müllera. Hudebním překvapením odpoledne byl rapper Šimon Maglia, který vystoupil s vlastní autorskou tvorbou.
Účinkující byli ze všech věkových kategorií. Nejmladší byl Šimon Maglia a nejstaršímu kytaristovi bylo 83 let.

Organizátoři předběžně domluvili pokračování akce příští rok, opět předposlední neděli v červnu. Tudíž 22. 6. 2025. Rovnou si termín zapište do kalendářů.