Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Zhodnocení farního letního dětského tábora

Zhodnocení farního letního dětského táboraFarní pobytovo-příměstský tábor se uskutečnil v termínu od 28.7. do 3. 8. 2018. Zúčastnilo se celkem 26 dětí do patnácti let a 6 mládežníků nad patnáct let. Tábor byl veden třemi dospělými osobami. Téma celého tábora byl starověký Egypt. Děti během tábora získávaly zlato, za které na konci mohly nakoupit nějaké odměny. Vzhledem k velmi teplému počasí se většina her odehrávala u řeky. Děti pluly po Nilu, stavěly pyramidy, účastnily se na faraonových hrách, putovaly s biblickým Josefem do Egypta. Mládež měla některý program shodný s dětským, někdy pomáhala s hrami a jindy měla svůj program (lezení po skalách, rafty, výlet do Lokte kde měla plnit úkoly). Celkově se tábor povedl, byl hodnocen pozitivně dětmi, rodiči i námi vedoucími. Děti se k sobě chovají velmi hezky, pomáhají si. Těšíme se na další akce s nimi.
Petra Pospíšilová