Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Připojme se jako farnost svými nápady ke karlovarskému programu Čtvrti sobě!

Připojme se jako farnost svými nápady ke karlovarskému programu Čtvrti sobě!Karlovy Vary letos poprvé otevírají program Čtvrti sobě! V rozpočtu města je vyčleněno 5 250 000 korun na vylepšení každé z 15 městských částí, včetně Staré Role, pro každou 350 000 Kč. Jsou určeny na projekty, které vytipují jednotlivci nebo různá aktivní občanská družení místních. V každé čtvrti bude vybrán jeden větší nebo několik menších záměrů tak, abych se jejich celkové náklady vešly do uvedené částky, a aby se daly realizovat během jednoho rozpočtového roku. Budou to tedy záměry, které nepotřebují složitou přípravu, stavební projektování, povolení apod. Při hodnocení návrhů bude zvažováno: Dá se záměr realizovat v rámci stanovených podmínek? Jsou náklady na další údržbu nebo provoz rozumné? Bude to sloužit mnoha lidem z dané čtvrti? A pomůže to nějak zlepšit život v této čtvrti?
Návrhy lze vyplnit na on-line dotazníku https://mmkv.cz/cs/aktuality/ctvrti-sobe-dejte-tip .