Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Ve farní webové fotogalerie jsou nově přidané fotografie z farního tábora.

Ve farní webové fotogalerie jsou nově přidané fotografie z farního tábora.První týden v srpnu proběhl tradiční příměstský tábor starorolské farnosti. Pestrý program pro 25 dětí připravili manželé Pospíšilovi. A jako vždy, nebyl čas se nudit. Téma tábora byl "Čas" a v duchu plynutí času si děti v průběhu celotáborové hry zahrály na "pašeráky", "piráty", účastníky letní a zimní olympiády, obhospodařovaly statek v "Roce na vesnici" a mnoho dalšího. Počasí sice tento rok nepřálo koupání, ale vody z nebe bylo dost a děti byly překvapivě "nepromokavé". Kromě silných přeháněk jim příležitostné deštíky vůbec nevadily a "tančily v dešti" ostošest. Přesto se žádná nemoc z nachlazení nevyskytla a k ošetření byly jen drobné odřeniny a úplně malé zakousnuté klíště. A tak se všichni opět těší na táborové shledání příští rok.

Další fotografie lze nalézt na https://www.zonerama.com/recht75/Album/7519386?secret=gGHVe2TMN91qPR11D15LJ16DL   .