Římskokatolická farnost
Stará Role
"Pojďte ke mně všichni..."
(Mt 11,28)
Drobečková navigace

Úvod > O farnosti > Aktuality > Ode dneška se po prázdninové pauze opět rozběhne pravidelné vysílání "LIVE s biskupem"

Ode dneška se po prázdninové pauze opět rozběhne pravidelné vysílání "LIVE s biskupem"Datum konání:
18.9.2023

V pondělí 18. září od 20 hodin (a pak každé třetí pondělí v měsíci) se po prázdninové přestávce opět rozběhne pravidelné živé vysílání pořadu "LIVE s biskupem". Své otázky můžete biskupovi položit na adrese live@bip.cz nebo v průběhu přenosu také přes chat na You Tube. Odkaz se sledování najdete na bip.cz/livesbiskupem.  18. září 2023 se biskup Tomáš bude věnovat reakcím, které došly na Proslov patriarchy Bartoloměje o nových formách ekumeny. Kompletní znění dosavadních dlouhých reakcí a otázek pro biskupa je k dispozici https://www.bip.cz/otazky

 

 

Převzato z www.bip.cz .